Přeskočit na obsah

O nás

Naše historie

Job Camere CZ je personální agentura zaměřená na trh práce v České republice, která se zrodila ze spolupráce Italsko-české obchodní a průmyslové komory a společnosti Job Camere – During Group.
LE NOSTRE CERTIFICAZIONI

Co nabízíme

Job Camere CZ se zaměřuje na italsky mluvící pracovní trh a italské firmy působící na českém trhu a nabízí služby v oblastech:

Vyhledávání a výběr

vyhledávání a výběr pracovníků v odvětví průmyslu, služeb, hotelnictví a gastronomie

Právní poradenství

pro uchazeče ze zemí mimo EU v České republice

Agenturní zaměstnávání

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení pracovníků.

Partneři společnosti Job Camere CZ

CAMIC

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora – CAMIC – je neziskové sdružení s více než 400 členskými společnostmi, uznané italskou a českou vládou, jehož cílem je propagovat, podporovat a rozvíjet hospodářské a obchodní vztahy mezi Itálií a Českou republikou. Vyvíjí činnost zaměřenou na pomoc, propagaci a podporu svých členů a společností působících se na česko-italské ose, přičemž zvláštní pozornost věnuje italským společnostem aktivním na českém trhu. Je členem Assocamerestero, sítě italských obchodních komor v zahraničí.

DURING Group

During Group je jedním z lídrů na trhu práce v Itálii, specializuje se na vyhledávání, výběr a školení lidských zdrojů a má v Itálii více než 60 poboček. Kromě České republiky působí od roku 2014 také v Polsku a na Ukrajině, kde má své dceřiné společnosti.

Job Camere S.r.l.

Job Camere Srl je pracovní agentura italského systému obchodních komor, který tvoří UnionCamere, InfoCamere a více než 70 obchodních komor, s pravomocným povolením Ministerstva práce č. 13/I/0013604 ze dne 15. 10. 2009. Od roku 2020 je součástí skupiny During.

Pracujte s námi

Jste připraveni začít novou práci?