Přeskočit na obsah

Vedoucí směny v provozu na zpracování plastů / Capo turni in fabbricazione di materie plastiche

Job Camere CZ hledá pro svého klienta - společnost zabývající se výrobou, zpracováním a lisováním plastových komponentů se sídlem v Žatci - zaměstnance na pozici Vedoucí směny v provozu na zpracování plastů.

Náplň práce:
- Údržba strojů
- Obsluha vysokozdvižných vozíků
- Práce od pondělí do pátku, výjimečně i v sobotu

Nabízíme:
- Mzdu 32.000 Kč čistého
- Příplatky za práci přesčas 25%
- Firemní telefon

Zkušenosti v oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Nástup ihned, nebo dle dohody.

Job Camere cerca per il suo cliente - un'azienda impegnata nella produzione, lavorazione e stampaggio di componenti in plastica con sede a Žatec - un impiegato per la posizione di: Capo turni.

Descrizione del lavoro:

- Manutenzione delle macchine

- Utilizzo di carrelli elevatori.

- Lavoro dal lunedì al venerdì, eccezionalmente il sabato,

Offriamo:

- Stipendio 32.000 CZK nette

- 25% di retribuzione degli straordinari

- Telefono dell'azienda

L'esperienza nel settore è un vantaggio, ma non un requisito.

Inizio immediato o su accordo.

Přihlaste / Candidati

Povolené typy souborů | Tifi di file consentiti: .pdf, .doc, .docx